Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Чи купуєте Ви друковані газети?

Так, постійно
Інколи купую
Для чого? Є Інтернет!
Не купую ніколи
А що це таке?

РозсилкаГоловна Фоторепортажі
Велика тема по приводу Бодіарта
(0 )

• Наносити на своє тіло малюнки люди почали ще в стародавні часи. По всіляких дивовижних карлючках на шкірі, можна було визначити якого людина походження, його вік і навіть сімейний стан. Практикувалося також маскувальне і святкове розфарбовування. Отже, бодіарт XXI-го століття - свого роду, привіт, що "перетворився", з далекого минулого.

Велика тема по приводу Бодіарта

Наносити на своє тіло малюнки люди почали ще в стародавні часи. По всіляких дивовижних карлючках на шкірі, можна було визначити якого людина походження, його вік і навіть сімейний стан. Практикувалося також маскувальне і святкове розфарбовування. Отже, бодіарт XXI-го століття - свого роду, привіт, що "перетворився", з далекого минулого.

Сьогодні вже без всяких сумнівів можна стверджувати, що бодіарт - це вид мистецтва. По всьому світу влаштовують конкурси творів бодіартістов, серед тих, що татуюють все частіше з'являються "зрадники", що перехрещуються в майстрів натільного малюнка, в салонах бодіарта спостерігаються постійні черги...

Бодіарт може перетворити людину на дивовижного казкового персонажа, красеня-павича або хижого гепарда, в представника іншої підлоги, або навіть в карту місцевості загубленого в океані острова!

Багато бодіартісти вірять в те, що, хоч це і віддає язичеством, їх майстерність просто необхідно застосувати у всіх так званих "транзитних" життєвих ситуаціях людини. Таких, наприклад, як весілля і інші важливі торжества.

 

Раніше для розфарбовування тіла особливо широко використовувалася хна. Тепер же фарби для натільних малюнків в основному виготовляються з рослинних екстрактів, які змішуються з тваринним або рослинним жирами і мінералами. Для аллергетиків використовуються спеціальні гипоаллергитичні фарби.

Найбільшим недоліком бодіарта, його прихильники безумовно рахують те, що рано чи пізно розкішний шедевр з їх тіла доведеться змити. От чому перед цією нещадною процедурою необхідно зробити купу фотознімків! А вже як боляче про це жорстоке "помиття" думати самим творцям + Хоча деякі художники стверджують, що вид картини, що поступово розтікається до сіро-буро-малинової мазанини, їх нітрохи не чіпає, а навпроти, спонукає придумувати якийсь новий сюжет...

Ну і на перший раз закінчимо показ ось такою ось синій

Бодіарт - це мистецтво тіла, авангардний напрям, що виник в 60-х роках. Представники бодіарта використовували своє тіло як матеріал або об'єкт творчості, удаючись до різноманітних, часом хворобливим, маніпуляціям: покривали свої тіла гіпсом, надрізами, виконували виснажливі дихальні вправи, палили на собі волосся.

Особливий різновид бодіарта - самодемонстрация художника, деякі маніфестації бодіарта несли еротичний і садо-мазохістський характер. Будучи проявом акционізма, бодіарт зближувався з поряд явищ, що виникли в руслі контр-культури (тату, розфарбовування тіла, нудизм, сексуальна революція). Енциклопедія мистецтв.

Матеріал з сайту http://krasota.kiev.ua

Визначення боді-арт означає не що інше, як "мистецтво прикрашати тіло". І все це зовсім не вишукування збоченої молоді, як вважають обивателі, а чергова спроба самостверджуватися, причому одна з самих мирних. На думку психологів, "прикрашення" тіла має глибокий психологічний сенс. По-перше, це спроба привернути до себе увагу тих, що оточують. По-друге, можливість відчути себе своїм в компанії, де поширений боді-арт. По-третє, тіло - це єдине, ніж неподільно володіє людина.

В даний час боді-арт, якось абсолютно непомітно просочившись з "дикого" Заходу, стає все більш популярним і у нас. Часто під боді-артом розуміють виключно мистецтво малювання по тілу - це не зовсім правильно. Поняття боді-арта набагато ширше, ніж прийнято вважати. Справжній боді-арт - це ціле мистецтво. Автор робіт Марина Огнева

Розглянемо види боді-арта.

Бодіпаїнтінг

Бодіпейнтінг (від англ. bodypainting) - саме так правильніше називати найпоширеніший вид боді-арта, в якому основне місце займає розмальовування особи і тіла. Глибоко не вдаючись до історії любові людини до прикрашання себе самого ( пригадаєте північноамериканських індійців і аборигенів Папуа Нова Гвінея), відзначимо лише глибинний зв'язок мистецтва бодіпейнтінга з мистецтвом макіяжа і візажа.

Пірсинг - другий вид боді-арта. Сам термін означає не що інше як "проколювання дірок", з подальшим носінням в них сережок, кілець, патронних гільз і тому подібних красивих, але абсолютно даремних предметів. Відповідним місцем для пірсинга можуть опинитися найрізноманітніші частини тіла: від пупка до язика. Зазвичай пірсинг вважається досить безпечним заняттям. Дірки, проколені стерильною голкою, не спричиняють за собою ні запалень, ні заражень. Але треба враховувати, що пірсинг, як будь-яка інша прикраса, може не тільки прикрасити вас, але і знівечити. Два-три проколи на обличчі - красиво, а двадцять - схоже на хворобу. Крім того, зовсім не вітаються "підпільні" проколи, які можуть стати небезпечними для життя.

Татуаж - третій вид боді-арта. Татуїровка, виконана кольоровими фарбами, нерідко викликає непідроблене захоплення навіть серед супротивників цього виду мистецтва. Але татуїровка виглядає красивою тільки в тому випадку, якщо її виконав майстер. Інакше - це повна "лажа" і неподобство. Пам'ятаєте, що навіть мікроскопічна "наколка", зроблена непрофесіоналом, може нанести величезної шкода здоров'ю. Також не варто забувати, що татуїровка - вельми хворобливе і дороге задоволення і, зробивши її, доведеться жити з нею все життя, що залишилося (або робити пластичну операцію, яка, до речі, може і не допомогти). Напевно, тому зараз дуже модно робити "малюнки" хною. Така татуїровка наноситься безболісно і тримається близько місяця, зникаючи з "старою" шкірою. А рейвери так взагалі використовують перекладні картинки, що виключно світяться в темноті.

І, нарешті, четвертий вид боді-арта поки що не дуже поширений, - скарифікація або шрамування. На наш погляд, це самий варварський вигляд. Він має на увазі нанесення на шкіру досить глибоких порізів, що залишають хитромудрі шрами. Варіацією на тему є так званий "бредінг" (або клеймірованіє). Тут шрами або малюнки наносяться за допомогою розжарених металевих предметів. Після чого з'являються дуже хворобливі опіки. Настійно не рекомендуємо використовувати скарифікацію для само покращення. Шрами, звичайно, прикрашають чоловіка, але це сказано про інші шрами.

Ну.. раз з теорією розібралися.. прошу до перегляду..

Спортивна тема

Ну і все інше

 

 
Бріггз відправив Ляховича в нокаут за межі рингу
• У американському Феніксі чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі за версією WBO білорус Сергій Ляхович програв технічним нокаутом у завершальному раунді американському боксерові Шеннону Бріггзу
Superboy. 2
• Це 6-річний китайський хлопчик із школи кунг-фу віджимається 10 000 раз за 3 години 20 хвилин.
Марія Шарапова: «Уімболдон мене більше не цікавить»
• Марія Шарапова на Уімболдоні 2006
Роботи із гайок і болтів!
• Варто переглянути
Нові знімки атаки терористів на Пентагон 11 вересня
• Опубліковано нові знімки атаки терористів на Пентагон 11 вересня


Украинская Баннерная Сеть

Ви можете додати коментар до статті

80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net