Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Чи часто Ви цікавитесь новинами?

Щодня цікавлюсь
Раз на кілька днів
Раз на тиждень
Раз на місяць
Під час революцій
Не цікавлюсь зовсім

РозсилкаГоловна Наука, освіта, технології
Питання підвищення якості підготовки фахівців для ІТ-сфери – у центрі уваги Мінтрансзв’язку
(0 )

• Визначено стратегічні напрямки розвитку Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова

Питання підвищення якості підготовки фахівців для ІТ-сфери – у центрі уваги Мінтрансзв’язку


 23 червня на першому засіданні Наглядової ради Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова заступник голови Наглядової ради, заступник міністра транспорту та зв’язку України Василь Гандабура окреслив завдання галузевої освіти в контексті підвищення якості підготовки фахівців для ІТ-сфери. Адже нині галузь зв’язку, що розвивається динамічними темпами, відчуває гостру потребу у висококваліфікованих кадрах. Він, зокрема, наголосив на необхідності консолідації зусиль державних і приватних підприємств, науково-дослідних та навчальних закладів з формування дієвої системи з підготовки фахівців для галузі зв’язку. До того ж, на його думку, випускники академії, що має статус національної, повинні відповідати найвищим вимогам до якості підготовки фахівців. Важлива роль академії і в реалізації загальнонаціональних проектів, що впроваджуються Адміністрацією зв’язку України з метою здійснення державної політики в галузі зв’язку. Академія, на переконання заступника голови Наглядової ради, також повинна вагомо представляти Адміністрацію зв’язку України і в міжнародних організаціях – Міжнародному союзі електрозв’язку, Регіональній співдружності у галузі зв’язку, Європейській конференції адміністрацій зв’язку.

Особливу увагу учасників засідання було приділено обговоренню Концепції розвитку академії на 2006–2013 роки, яку оприлюднив ректор академії, заслужений діяч освіти України, професор, доктор технічних наук Петро Воробієнко. Концепція визначає стратегічні напрями розвитку академії, які забезпечать її входження до світового освітянського співтовариства, підготовку висококваліфікованих інженерно-технічних фахівців для галузі зв’язку та сфери інформатизації, інтеграцію інтелектуальних і матеріальних ресурсів академії, підприємств та наукових організацій галузі для проведення фундаментальних наукових досліджень.

Концепція передбачає також низку заходів з управління якістю освіти, формування якісного контингенту студентів, моніторингу ринку праці випускників академії, впровадження нових технологій навчання, розвитку навчально-методичної бази, впровадження кредитно-модульної системи навчання, подальшого розвитку фундаментальних і прикладних наукових досліджень, гуманітарного виховання студентів.

Як наголошували у своїх виступах учасники засідання, реалізація цього важливого документу сприятиме перетворенню академії на корпоративний навчальний заклад, що дасть змогу готувати фахівців відповідно до потреб галузі, з урахуванням стану технічного оснащення підприємств галузі та перспектив її розвитку.

Члени Наглядової ради Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова дійшли згоди, що висловлені під час засідання зауваження і пропозиції будуть враховані при доопрацюванні Концепції розвитку академії на 2006–2013 роки. Прийняття цього важливого для діяльності академії документу передбачається вже найближчим часом.

Довідка. Серед завдань Наглядової ради Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова, що створена відповідно до Указу Президента України і Закону України «Про вищу освіту», - сприяння успішному функціонуванню навчального закладу, реалізація державної політики у галузі освіти, науки і культури, здійснення контролю за його діяльністю і залучення широкої громадськості до вирішення питань формування інженерно-технічної еліти галузі зв’язку та сфери інформатизації.

http://www.stc.gov.ua/ukrainian/
До кінця року Львів матиме свою енциклопедію
• Група львівських науковців та редакторів працює над підготовкою і виданням унікальної енциклопедії. Про це повідомив один з її укладників Андрій Козицький.
До кінця 2010 року кожна п’ята українська родина матиме цифрову відеокамеру
• Протягом першого півріччя 2006 року обсяг ринку цифрових відео склав 82,8 тис. приладів, що склало в грошовому обсязі $35,04 млн. За прогнозами холдингу AVentures Group в поточному році буде продано загалом 265 тис. камер, а динаміка зростання складе близько 103,85%.
ЗМІНА ПОКОЛІНЬ. ПРОТЯГОМ РОКУ ОБСЯГИ ПРОДАЖУ ЦИФРОВИХ ФОТОАПАРАТІВ ПОДВОЇЛИСЯ. ТЕМПИ ЗБЕРЕЖУТЬСЯ ЩЕ ДВА-ТРИ РОКИ
• Сьогодні цифровим фотоапаратом уже нікого не здивуєш. Він міцно ввійшов у повсякденне життя, витіснивши такий звичний ще недавно аналоговий із метрами фотоплівки. Аналогові камери продовжують використовувати затяті фотолюбителі, купують споживачі з невисоким рівнем доходу, а ще їм віддають перевагу професіонали. Втім, останні продовжують скептично ставитися до «цифри» тільки на словах, адже самі вже на повну силу користуються новими технологіями.
В світі немає екологічно чистої електроніки
• Грінпіс опублікував «Довідник екологічно чистої електроніки», де зібрані відомості про виробників електронних товарів, використання ними шкідливих хімічних речовин та їх політиці з переробки електронного сміття.
Optio M20: зручна 7-мп камера від Pentax
• Напередодні виставки Photokina 2006, що пройде з 26 вересня по 1 жовтня в Кельні, Компанія Pentax анонсувала пару нових цифрових фотокамер. Одна з них, простіша - Optio M20. Вона позиціюється як простий у керуванні та ергономічний апарат, якому будуть ради навіть професіонали, коли побажають розслабитися й відпочити.


Украинская Баннерная Сеть

Ви можете додати коментар до статті

80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net